Espoo Bluesi ründaja Siim Liivik.
Jäähoki
8. jaanuar 2015, 12:09

Liivikult söödupunkt, aga Bluesi võiduseeria lõppes

Soome jäähoki meistriliigas kaotas Eesti hokimeeste Robert Rooba ja Siim Liiviku koduklubi Espoo Blues kolmapäeva õhtul lisaaja järel 3:4 (0:2, 1:0, 2:1, 0:1) Lappeenranta SaiPa-le.

Kui Rooba arvele seekord resultatiivsuspunkte ei kogunenud, siis kolmandas viisikus mänginud Liivik andis 3011 pealtvaataja ees peetud mängus resultatiivse söödu kolm ja pool minutit enne normaalaja lõppu sündinud Bluesi viigiväravale, millega teeniti tabelisse üks punkt. Lisaajal jäi Blues kiiresti arvulisse vähemusse ja SaiPa kasutas selle ära.

Enne eilset kolm kohtumist järjest võitnud Blues on tabelis 37 mängust teenitud 51 punktiga 14 meeskonna seas 10. kohal, mis viiks nad hooaja lõppedes viimasena play-off'i. Otse veerandfinaalkoha tagav kuues koht on Bluesist aga vaid kolme punkti kaugusel.