Korvpall

Igihaljas Valmo Kriisa valiti aasta kossutegijaks 

Toimetas Kaspar Koort, 9. jaanuar 2015 16:38
Valmo Kriisa, Eesti korvpalli elav legendFoto: MARI LUUD
Eesti Korvpallisõprade Selts (EKSS) valis 2014. aasta kossutegijaks Tartu Ülikool/Rocki meeskonna tagamängija Valmo Kriisa.

EKSSi liikmed valivad kord aastas kossutegijaks persooni või organisatsiooni, kes on aasta jooksul oma tegudega Eesti korvpalli tegemistes silma paistnud. Kokku valiti kossutegija välja pea 10 kandidaadi seast, lisaks Kriisale said märkimisväärselt hääli ka Tallinna Televisioon ja Delfi TV ning Eesti Korvpalliliit, kes kauples kõikide poolehoidjate rõõmuks Eesti koondise EMi alagrupimänge mängima Lätti.

"Valmo Kriisa on hetkel rahva lemmikspordialal tõenäoliselt suurim eeskuju. Vaatamata keerulistele lepingulistele suhetele klubiga on tema mängus endiselt näha pühendumust ja kirge, nii noored kui ka vanad peaksid tema ees mütsi kergitama,“ lausus konkursi eestvedaja Lauri Tarlap.

MTÜ Eesti Korvpallisõprade Selts asutati 2002. aastal ja ühendab korvpallist lugupidavaid inimesi. EKSS on võtnud oma peamiseks ülesandeks Eesti rahvuskoondise toetamise nii kodu- kui ka välismängudel. EKSS toetab rohkearvuliselt ka meeste rahvuskoondist tänavu Riias EMi alagrupimängudel.

Samal teemal

09.01.2015
REPORTAAŽ | Rabe Rock alistas suures vastasseisus väsinud Kalev/Cramo
21.12.2014
REPORTAAŽ JA GALERII | Tartu Ülikool/Rock oli karikafinaalis väsinud Tarvast selgelt üle
13.11.2014
Gert Kullamäe Valmo Kriisa kasulikkusest: võtan teda kui abilist
13.11.2014
Valmo Kriisa: Rock pole mulle lepingut pakkunud, sest olen liiga vana

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee