Tarva viimane veerand oli Valgale liiast (5)

Toimetas Kaspar Koort, 9. jaanuar 2015 20:42
David Haughton (keskel).Foto: Mati Hiis
Eesti korvpalli meistriliigas teenis võidulisa Rakvere Tarvas, kes alistas võõrsil Valga Maks&Mooritsa 97:85.

Kohtumine kulges üsna omapärase stsenaariumi järgi: esimese veerandaja võitis Tarvas 14 punktiga 34:20, kuid teise omakorda Valga 13 punktiga 31:18. Et kolmas veerand lõppes viigiliselt, mindi otsustavale perioodile vastu Tarva ühepunktises eduseisus 73:72.

Viimasel veerandil oli aga Tarvas taas oma sõiduvees ning alistas väljakuperemehed lõpuks 12 punktiga 97:85.

Tarva mäng toetus ennekõike neljale "vaalale": Brandis Raley Ross ja Siim Laur viskasid mõlemad 20 ning Juris Umbraško ja David Haughton 17 silma. Valgale tõid Reinis Strupovics 24 ja Jurijs Aleksejevs 23 punkti. Statistika

Liigatabelis on Tarvas (8 võitu, 8 kaotust) viies, Valga (4/7) kuues.