FC Flora alistas halliturniiri avamängus Nõmme Kalju 2:1Foto: ARNO SAAR
9. jaanuar 2015, 22:24

Teist aastat EJL-i poolt läbi viidav hooajaeelsete halliturniiride sari algas täna Tallinna FC Flora ja Nõmme Kalju vahelise mänguga. Tänu Iraklli Logua teise poolaja väravatele võttis Flora 2:1 võidu, Kalju tabamuse eest hoolitses 9. minutil penalti realiseerinud Hidetoshi Wakui.

Koosseisud (fcflora.ee leheküljelt):

FC Flora I poolajal: land, Jürgenson, Sinisalu, Vihmann, Kams, Luigend, Saliste, Ainsalu, Sappinen, Gussev, Tukiainen.

II poolajal: Aland, Kams, Aloe, Jääger, Baranov, Šlein, Frolov, Beglarišvili, Sobtšenko, Logua, Alliku

Kalju: Teleš, Calpin, Rodrigues, Pürg, Mööl, Reginald, Wakui, Ustaal, Martinez, Listmann, Dmitrijev

Varus: Kütt, Junolainen, Kallaste, Bärengrub, Mägi, Kaldma, Järva, Puri, Kirss, Neemelo, Liiva, Vahi, Karumaa