Domagoi BubaloFoto: www.raplakk.ee/
Toimetas Kaspar Koort 10. jaanuar 2015 16:15
Rapla Tyco korvpalliklubi annab oma kodulehekülje vahendusel teada, et meeskonnaga on liitunud 23-aastane horvaadist keskmängija Domagoi Bubalo. 210 cm pikkune Bubalo peab ära lappima augu, mis jäi Tyco eesliini pärast Ziga Fifolti ja Kristers Zeidaksi lahkumist.

Enne Raplasse siirdumist kuulus Bubalo kodumaa klubikorvpalli lipulaeva KK Zadari koosseisu. Varasemalt on mees esindanud ka Horvaatia klubisid Jolly JBS, Zabok, KK Zagreb ning naaberriigi Bosnia võistkonda Siroki Primorka. Bubalo on kõikides vanuseklassides kuulunud ka Horvaatia noortekoondistesse ning osalenud Euroopa meistrivõistluste A-divisjoni turniiridel.

Tyco loodab, et täna meeskonnaga esimese treeningu kaasa teinud Bubalo debüteerib juba 14. jaanuaril, kui kohtutakse TLÜ/Kaleviga.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

aaaaaaaaaaaaaaaaa 11. jaanuar 2015 15:03
Nii mõtlen minagi.Tarvas ongi nii,et oma poisid istuvad pingil ja ei saa mängida,siiski vahel harva mõni minut.Nüüd kui veel neli musta.Ma ei ole rassist aga 4 on liiast,Ma ei usalda neid musti,sest nad on omakasupüüdlikud.Rapla läheb Tarvase 4 musta vastu.Tarvasel vist raha jalaga segada,sest tuua neid mängijaid kogu aeg juurde.Olgu see korvpalliklubi aga siiski on eesti kõrgliiga mängud. Ma saan aru,et 2 mängijat mujalt aga 4+2 see on liig.Paljud arvavad nii,sest tahaks näha EESTI korvpalli .
Kahju 11. jaanuar 2015 06:09
Siis, kui Rapla meeskond koosnes vaid Eesti poistest, sai neile kaasa elatud, nüüd enam mitte.
Miks maksta raha väljamaalastele ja omad poisid istuvad pingil?

SISUTURUNDUS