Jalgpall

Kaitseressursside Amet: jalgpallurid kutsuti tavateenistusse väärteomenetlusest pääsemiseks (10)

Viljar Voog, 10. jaanuar 2015 17:02
Brent Lepistu tegi koondisesärgis debüüdi detsembri lõpus KatarisFoto: MERILI LUUK
Jalgpallurid Brent Lepistu, Martin Kase ja Johannes Kukebal teenivad praegu aega Võru Kuperjanovi pataljonis, kuna noormehed ei pääsenud eelmisel aastal spordirühma. Õhtuleheni jõudis ka Kaitseressursside Ameti (KRA) selgitus, mida eilse tööpäeva lõpuks kahjuks saada ei õnnestunud.

Vutimehi üritati jalgpalliliidu ja Eesti Olümpiakomitee koostööl saada spordirühma 2014. aasta kevadel, ent kuna esialgne nimekiri oli koostatud juba aasta algul, lükkas KRA seekord taotluse tagasi. Seejärel otsustati, et vutimehed võiks alustada oma kaitseväeteenistust tänavu suvel või sügisel, kui spordirühm komplekteeritakse, ent kahjuks läks selle aja jooksul mööda aeg, mil mängijad pidanuks kutse järgi aega teenima minema.

 "See tähendab aga, et me peame nende suhtes algatama väärteomenetluse. Noormeestega sai kokku lepitud, et väärteomenetlust me ei alusta, juhul kui poisid kohe järgmise kutsumisega kenasti ajateenistusse lähevad. Seda nad ka lubasid. 5. jaanuaril sõitsid nad aega teenima Võrru Kuperjanovi pataljoni ja neil ei olnud mingeid pretensioone," vastas KRA avalike suhete nõunik Anne Osvet.

Samal teemal

10.01.2015
AINULT EESTIS? Vutikoondislane kamandati 11 kuuks armeesse
27.12.2014
Koondises debüteerinud Lepistu: Kui staadionile tulin, läks värin üle

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee