Roland LessingFoto: TAIRO LUTTER
Talisport
10. jaanuar 2015, 17:18

Roland Lessing sai Oberhofi MK-etapil seitsmenda koha! (4)

Roland Lessing saavutas Saksamaal Oberhofis toimuval laskesuusatamise MK-etapil sprindis seitsmenda koha!

Tänasest kohast kõrgemale on Lessing MK-sarjas varem küündinud vaid korra – 2009. aastal tuli ta Pokljukas tagaajamisvõistlusel teiseks. Sprindis oli Lessingu parimaks seni kümnes koht 2009. aasta Trondheimi MK-etapilt, vahendas biathlon.ee.

Esimese tiiru läbis Lessing puhaste paberitega, teises tegi ühe möödalasu. Finišis kaotas ta esikoha võitnud Martin Fourcade’ile 30,3 sekundiga. MK-sarja juhtiv prantslane pidi sõitma samuti ühe trahviringi.

Veel edestasid Lessingut Norra legend Ole Einar Bjørndalen (kaotus Fourcade’ile 4,4 sekundit; 1 trahviring), venelane Timofei Lapšin (+17,5, 1), norralane Johannes Thingnes Bø (+18,2; 2), šveitslane Benjamin Weger (+19,0; 2) ja Läti sportlane Andrejs Rastorgujevs (+21,4; 3).

Kauri Kõiv pidi sõitma kaks trahviringi ja sai 43. koha (+1.59,0). Indrek Tobreluts eksis kuuel lasul ja oli lõpuks 70. (+2.59,4). Võistles 99 meest.

Oberhofi MK-etapp lõpeb homme ühisstardist sõitudega ning tänu tänasele supersõidule pääses sinna ka Lessing.