Real alistas Espanyoli 3:0Foto: GERARD JULIEN
10. jaanuar 2015, 18:49

Aastat kahe kaotusega (liigas Valenciale ja karikasarjas linnarivaal Atleticole) alustanud Madridi Real sai täna tagasi ree peale, kui alistas koduväljakul Barcelona Espanyoli 3:0.

Real asus juhtima 12. minutil, kui Cristiano Ronaldo suurepärase söödu realiseeris James Rodriguez.

Veerand tundi hiljem kihutas Espanyoli puuri suurepärase karistuslöögi Gareth Bale

ning viimase naela külaliste kirstu lõi 76. minutil Nacho. Seejuures mängus Real suurema osa teisest poolajast arvulises vähemuses, kui 53. minutil näidati punast kaarti äärekaitsja Fabio Coentraole.

Real jätkab La Ligas 42 punktiga liidrina, nende lähimad jälitajad FC Barcelona ja Atletico (mõlemal hetkel 38 punkti) kohtuvad homme omavahel.