Tarmo Kink Levadia särgis - tõsi, sel pildil pea seitse aastat tagasiFoto: TEET MALSROOS
10. jaanuar 2015, 22:42

Tarmo Kink sai Levadia eest jala valgeks

EJL-i halliturniiri teisel päeval näitas sisu Eesti valitsev jalgpallimeister FC Levadia, kui Paide linnameeskonna vastu tuldi välja 1:3 kaotusseisust ja võideti kohtumine lõpuks 4:3.

Paide läks kohtumist Aleksandr Vassiljevi 17. minuti  tabamusest juhtima, kuid 35. minutil täna Levadia särki kandnud Tarmo Kink viigistas. Seejärel oli taas täpne Vassiljev, samuti sai värava kirja Kaspar Paur ning vaheajale minnes juhtis Paide 3:1.

Kuid Levadia polnud murdunud: 60. minutil tegi Pavel Marin seisuks 2:3, viis minutit hiljem Kristen Saarts viigistas ning omakorda viis minutit hiljem lõi Levadia võiduvärava testmisel viibiv Kongo DV päritolu ründaja Ekokobe Ntumbanzondo. Lisaks Kingile käisid Levadia eest väljakul veel kaks klubita koondislast, Sander Puri ja Siim Luts.

Levadia koosseis (Soccernet.ee leheküljelt)

Smiško (46. Shirokov), Pikk, Smirnovs, Kaščelan, Raudsepp, Kruglov (46. El Hussieny), Antonov (46. Marin), Peetson (46. Luts), S. Puri, Teever (46. Saarts), Kink (46. Ntumbanzondo).

B-turniiri kohtumistes alistas Viljandi Tulevik 2:0 Tartu Tammeka, Narva Trans sai 3:0 jagu Pärnu linnameeskonnast ning Tallinna Kalev sama tulemusega FC Flora duubelrivistusest.