Talisport

Tour de Ski võitis taas Sundby, Tammjärv jäi viimaseks (7)

Toimetas Vallot Pukk, 11. jaanuar 2015, 13:42
Tänavuse Tour de Ski võitis Martin Johnsrud Sundby (vasakul) Petter Northugi ees. Foto: Alessandro Trovati
Täna lõppeva murdmaasuusatamise Tour de Ski võitis meestest, nagu mullugi, norralane Martin Johnsrud Sundby.

Viimasele etapile, mis päädis ränkraske tõusuga, startis Sundby kaasmaalasest Petter Northugist ligi 4 sekundit hiljem. Tõusu alguses pani Sundby järgmise käigu sisse, millele Northug vastata ei suutnud. Finišis edestas Sundby teda 34,5 sekundiga.

Kolmandana lõpetas 4. kohalt startinud venelane Jevgeni Belov (+51,1), kes lükkas poodiumilt välja rootslase Calle Halfvarssoni (+1.04,2).

Ainsa Eesti suusatajana vapralt lõpuni rühkinud Karel Tammjärv alustas viimaselt kohalt ja sinna ta jäigi. Seega temale 46. koht, kaotusega 19.34,0.

18. jaanuar 2015, 17:23
Mida arvas Petter Northug venna Otepää MK-etapivõidust?