Paul Pogba imeline ülepuusalöök viis Torino Juventuse 29. minutil mängu juhtima.Foto: LaPresse/Tano Pecoraro
12. jaanuar 2015, 10:27

Itaalia jalgpalli kõrgliigas kohtusid pühapäeval mängitud 18. vooru raames omavahel tabeli esineliku klubid. Sügavaimaks rahuloluks on põhjust tiitlikaitsjal Torino Juventusel, kes alistas 3:1 Napoli ja kindlustas Serie A liidrikohta.

Esmalt tegid AS Roma ja Rooma Lazio 2:2 viigi (suurepärase esituse pakkus vanameister Francesco Totti). Õhtuses mängus sai Juventus kirja täispunktid. Valitsev meister asus mängu juhtima 29. minutil Paul Pogba imelises ülepuusalöögist.

64. minutil Napoli viigistas, kui värava lõi Miguel Angel Britos. Martin Caceres taastas Juventuse eduseisu 69. minutil ning lõppseisu vormistas Arturo Vidal 90+4. minutil. Tabeliseis pärast eilseid mänge: