Jalgpall

Piiroja ja Kams osalevad Otepää MK-etapil  (3)

Õhtuleht.ee, 15. jaanuar 2015 10:48
Gert Kams. Foto: TAIRO LUTTER
Sel nädalavahetusel toimuval Otepää maailmakarikaetapil leiab aset ka harrastajate sprindivõistlus, kus näiteks jalgpalliridu esindavad legendaarne keskkaitsja Raio Piiroja ning koondise paremäär Gert Kams.

"Ütleme nii, et viimaseks ei jää ning esimeseks ka ei tule," muigab oma lahkumismänguks Islandi vastu valmistuv Piiroja pärast seda, kui on tutvunud vastaspaaridega nagu Ago Markvardt ja Allar Levandi, Priit Pullerits ja Art Soonets, Allar Raja ja Kaspar Taimsoo, Ain-Alar Juhanson ja Priit Ailt, Sander Pärn ja Urmo Aava jpt.

"Mõned on ju olümpiamängudelgi medaleid võitnud. Sõudjad on tugevad. Ei tea, äkki meil on kiirust rohkem, aga see kiirus, mis jalgades on, suuskadesse tavaliselt ei kajastu. Kui kahevõistlejad välja jätta, siis sõudjad on suured konkurendid. Samas ei saa unustada Ain-Alar Juhansoni – tal selline mootor, et võib üheksa tundi järjest seda sprinti panna," selgitab Piiroja. 

Mõlemal tiimi liikmel läbida vabatehnikas üks 1,5-kilomeetrine maailmakarikaetapi sprindiring. Heitlus leiab aset pühapäeval kell 12.30. 

Raio Piiroja lahkumismäng toimub 31. märtsil, mil Eesti koondis võõrustab A. Le Coq Arenal tugevat Islandit. 

Samal teemal

18.01.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Raio Piiroja: Tartu maratonil tahaks jõuda esituhandesse
15.01.2015
GALERII: Tehvandi on suusatajate tulekuks valmis, publikuks veel päris mitte

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee