VIDEO ja GALERII: Torres skooris mõlema poolaja avaminutil ja Madridi Real karikasarjast väljas (2)

Ott Järvela, 15. jaanuar 2015, 23:13
Fernando Torres lõi kaks väravat, kui Madridi Atletico viigistas Hispaania karikasarja 1/8-finaali kordusmängus võõrsil 2:2 Madridi Realiga ja tagas kahe mängu kokkuvõttes skooriga 4:2 pääsu veerandfinaali, kus kohtutakse FC Barcelonaga.Foto: SERGIO PEREZ
Hispaania jalgpalli karikavõistluste (Copa del Rey) 1/8-finaali korduskohtumises viigistas valitsev meister Madridi Atletico võõrsil 2:2 karikakaitsja Madridi Realiga ja noppis kahe mängu kokkuvõttes emotsionaalselt ülinauditava 4:2 võidu.

Tänasest matšist rääkides ei saa üle ega ümber Fernando Torresest ja miks peakski. Jaanuari alguses oma kasvatajaklubisse naasnud Torres viis Atletico mõlemad poolaja ava- ehk 1. ja 46. minutil vastavalt 1:0 ja 2:1 juhtima ehk oli karikaedu peaarhitekt.

Fernando Torrese 1:0 värav mängu 1. minutil:

Fernando Torrese 2:0 värav mängu 46. minutil:

Võõrustaja Real viigistas 20. minutil Sergio Ramose ja 54. minutil Cristiano Ronaldo väravatest, ent kuna avamäng oli lõppenud Atletico 2:0 võiduga ning Hispaania karikasarjas kehtib võõrsil löödud väravate reegel, pidanuks Real seoses Atletico tabamusega võtma vähemalt kolmeväravalise võidu, mille saavutamisse nad mängupildi järgi otsustades ise põhjalikult ei uskunud.

Cristiano Ronaldo 2:2 värav:

Kõrgliigamatši septembris võitis Atletico 2:1 ja karikasarja 1/8-finaali avamängu 2:0. Nüüd siis 2:2 viik. Hispaania kõrgliigas kohtutakse uuesti 8. veebruaril ja teoorias võidakse veel vastamisi minna ka Meistrite liigas (kui mõlemad klubid on 1/8-finaalis võidukad ja loos nad seejärel kokku paneb).

Atletico preemia karikakaitsja väljalülitamise eest on võimalikest raskeim – veerandfinaalis kohtutakse FC Barcelonaga (eeldusel, et nood täna õhtul võõrsil Elche vastu 5:0 edu maha ei mängi). Mängud peetakse järgmise ja ülejärgmise nädala keskel, esialgsed kuupäevad on 21. ja 28. jaanuar, aga need võivad päeva jagu siia-sinna nihkuda.

11. aprill 2015, 22:05
21. märts 2015, 22:47
VIDEO ja FOTOD: Fernando Torres lõi La Ligas kaheksa aastase pausi järel esimese värava
29. jaanuar 2015, 19:00
Mängijatetunnelis punase kaardi teeninud Gabi: Ütlesin kohtunikule, et ta tegi vea. Seepeale ta eemaldas mu!
23. jaanuar 2015, 07:00