Talisport

GALERII: Vaata, kuidas valmistutakse Otepää MK-etapiks (1)

Aldo Luud, Otepää, 16. jaanuar 2015 13:08
Otepää Mk-etapi ettevalmistused on täies hoosFoto: ALDO LUUD
Laupäeval ja pühapäeval peetakse Otepääl aastase vaheaja järel taas murdmaasuusatamise MK-etapp. Õhtuleht jälgis täna hommikul, kuidas valmistuvad tähtsaks võistluseks Eesti ning maailma suusatipud. 

Võistluste juhataja Vahur Leemetsa sõnul on Tehvandi Spordikeskus väljakutseks valmis. „Rajad on pealelõunal toimuvaks treeninguks võistluskorras. Hommikul lisandunud lumi tegi asju natuke keerulisemaks, kuid see oli aimatav asjade käik, mis suuremaid probleeme ei tekita. Täna lõpetatakse veel viimased ehitustööd ning MK võib alata," rääkis Leemets.

Samal teemal

Ka FIS murdmaasuusatamise direktori Pierre Mignerey sõnul on Otepää MK etapiks valmis: "Otepääd tuntakse MK suurepärase korraldamise ning nii staadiumil kui rajal valitseva põneva atmosfääri poolest. Meil on väga hea meel pärast 2012. aastat taas Eestis tagasi olla. Ma loodan, et me näeme nädalavahetuse jooksul palju külastajaid, kes võistlust vaatama tulevad."

Tänase õhtu juhatab sisse pidulik avatseremoonia ning Mart Müürisepa ja Nuko koori esinemine Tehvandi staadionil, millele järgnevad esimesed sportlikud jõukatsumised. Esmalt selgitavad endi hulgast parima erinevate koondiste hooldemehed ning kell 20.00 algab Tehvandi K90 hüppemäel Audentese karikavõistlus suusahüpetes.

Rahvusvahelised suusakuulsused astuvad võistlustulle homme hommikul kell 10.00, kui algavad sprindi kvalifikatsioonid.

Maailmakarika etapp murdmaasuusatamises on Otepääl toimunud seni 12 korral.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee