Auto-Moto uudised

PÕNEV: teise võimaluse saanud Ott Tänak asub sotsiaalmeedias WRC siseelu tutvustama (3)

Õhtuleht.ee, 16. jaanuar 2015, 15:52
Ott Tänak Foto: ALDO LUUD
Tänavusel autoralli MM-hooajal taas WRC klassis rooli keerav Ott Tänak lubas oma Facebooki leheküljel, et hoiab sotsiaalmeedia vahendusel kõiki fänne oma tegemistega aktiivselt kursis. Selleks kutsus eestlane ellu projekti "Tänak Take Two" ("Tänaku teine võimalus").

"Algav hooaeg on minu teiseks võimaluseks MM-sarjas ning tänamaks kõiki, kes on mind viimastel aastatel toetanud, soovin ma tänavu kõigile huvilistele näidata, mida õigupoolest sellisel tasemel ning WRC-s sõitmine tähendab," kirjutas Tänak oma kavatsuste kohta.

"Sõitsin WRC-s ka 2012.a, kuid siis oli meil probleeme ja asi käis pidevalt üles-alla. Võtsin seejärel vaheaasta, mis aitas mul asju mõista ning sain täiskasvanulikumaks. Eelmisel aastal tulime Raigoga [kaardilugeja Raigo Mõlder - toim] tagasi WRC2 sarja, kuid saime sõita ka WRC-d - tunne oli vägev, see on just see, kuhu ma kuulun! Töötasime kõvasti ning saime teise võimaluse M-Sporti rallimeeskonnaga liitumiseks."

"Kõigi fännide abiga saame teha sellest väga erilise aasta ning tahame, et saaksite meie seiklusest sotsiaalmeedia vahendusel osa. Seega jälgige Facebooki, Twitterit, Instagrami ja Youtube'i!"

 

Samal teemal

21. jaanuar 2015, 20:04
Ott Tänak Monte Carlo testikatsel esikümnesse ei mahtunud
20. jaanuar 2015, 14:05
Ott Tänak sai Tallinna linnalt suure summa
17. jaanuar 2015, 20:01
Ott Tänak Monte Carlo eel: Usun, et kui alustame rahulikult, oleme edukad
9. jaanuar 2015, 18:44
Tiimiboss Ott Tänaku uuest hooajast: Sellest võib kujuneda tema viimane võimalus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee