Talisport

Viljar Voog, Otepää, 16. jaanuar 2015, 20:56
Otepää MK-etapi avamineFoto: Aldo Luud
Kuigi Otepää suusatamise maailmakarikaetapp algas kõnede, laulude ja ilutulestikuga, meelitas publikust kõige suurema emotsiooni välja olümpiavõitja Andrus Veerpalu etteaste.

Nimelt oli täna kavas homme startivate sprinterite hooldemeeskondade võistlus. Kuigi võistlustules olid ka kaks Eesti võistkonda, sai kõige suurema aplausi osaliseks 10. lõpetanud Kasahstan, kus ankrumehe rolli täitis Andrus Veerpalu, kes sõitis välja ka päeva kiiruselt kolmanda etapiaja.

Teatevõistluse võitis Norra Soome ja Venemaa teise esinduse ees. Eesti koondise määrdemehed olid vastavalt 7. ja 8. kohal.

17. jaanuar 2015, 13:48
Otepääl võidukad Northugi väike veli Tomas ja Ingvild Östberg. Ükski Eesti suusataja veerandfinaali ei pääsenud
17. jaanuar 2015, 07:01
ÕHTULEHE VIDEO | Eesti kõigi aegade parim sprinter Anti Saarepuu selgitab, mis sportlasi Otepää uuel rajal ootab