Õhtuleht.ee, 16. jaanuar 2015 21:56
Tallinna Flora alistas 3:0 InfonetiFoto: MATI HIIS
Tallinna jalgpallihallis toimuval hooajaeelsel turniiril alistas Tallinna FC Flora 3:0 FC Infoneti. Väravad lõid Markus Jürgenson, Mihkel Saliste, kolmas oli Infoneti omavärav.

Infoneti šansid kustusid juba 8. minutil, kui Mihhail Lavrentjev tõmbas maha Rauno Alliku ning teenis punase kaardi. Järgnenud penaltil Markus Jürgenson ei vääratanud ning Flora läks 1:0 juhtima. Flora sooritused ei halvenenud ning 19. minutil oli täpne Joseph Saliste.

Kuigi Infonet sai teisel poolajal oma mängu käima, lõhkus õnnetu omavärav taas rütmi ning Flora edunumbriteks jäigi 3:0.

04.03.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Mis on Rauno Alliku arvates Flora edu võti?
27.01.2015
Infonetiga liitunud Jüri Jevdokimov: kui Eestis hooajaga 20 väravat ei löö, oled kehv mees!
17.01.2015
ÕHTULEHE VIDEO| Miks ei mänginud Tallinna Flora soomlasest ründaja viis aastat jalgpalli?