Jalgpall

Marko Kristal slovakk Pechast: Tema siiajätmine oleks oluline täiendus! 

Merili Luuk, 17. jaanuar 2015 17:08
Marko KristalFoto: MATI HIIS
Tallinna Levadia peatreener Marko Kristali sõnul võib Levadia peagi täieneda slovaki Ivan Pechaga. Meistrite liiga kogemusega kaitsja on Eestis viibinud kolm päeva ning pärast tänast halliturniiri kohtumist Sillamäe Kaleviga arutatakse ka mehe võimalikku tulevikku Eestimaa pinnal. 

"Kogenud poiss paistab olevat. Viimasel ajal palju rännanud, aga tänane mäng näitas, et taset on ning suudab mängida küll. Kui peaks õnnestuma ta siia jätta, siis ta oleks meile väga oluline mängumees!" oli Kristal slovakiga väga rahul. Ühtlasi on pallur mänginud ühes meeskonnas Aleksandr Dmitrijevi (Grodno Neman) ning Dmitri Krugloviga (Bakuu Revan).

Pecha pääses hooajal 2008/09 Borisovi BATE koosseisus Meistrite liiga alagrupiturniiril üheks minutiks väljakule Torino Juventusega. Kristal seda fakti üle ei tähtsusta. "Ju see üks vägev minut oli, kuid vaatame mängijat tervikuna. Ta on tugev ja agressiivne ning oskab mängida!"

Levadia sõlmis hiljuti lepingu koondislase Siim Lutsuga, uudiseid võib tulla veelgi. "Võtsime ta Floralt endale. Vasak jalg on tal ikka väga hea, täna lõi ka väga ilusa värava, meeskonnale kõva täiendus. Tarmo Kink lõi ka jälle värava ning eks ta otsib välismaal klubi, kuid kui midagi ei selgu, siis ma loodan ka tema ära näpsata," muigas Kristal. 

Samal teemal

27.00.2015
ÕHTULEHE VIDEO | FC Levadia palkas Meistrite liiga ­kogemusega polügloti Ivan Pecha
26.00.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Levadia uhiuus keskkaitsja Ivan Pecha pakatab võidunäljast
23.00.2015
GALERII: Luigend sai punase ja silitas kohtuniku põske, aga Flora alistas Levadia 1:0
17.00.2015
GALERII: Levadia viigistas Sillamäe Kaleviga, Rättel pärast vigastuspausi väljakul!