Talisport

ÕHTULEHE VIDEO ja GALERII | Sõudjad pidid suusarajal tunnistama jalgpallurite ja triatleetide paremust. Taimsoo: "Tehniliselt lubamatu sõit!" (1)

Viljar Voog, Otepää, 18. jaanuar 2015 16:37
Tuntud suusasõbrad võtsid võitsid MK-rajal mõõtuFoto: Viljar Voog
Tippsportlane ei saa endale kehva vormi lubada ühelgi alal ja nii võtsid muude alade tegijad kaksikvõidu ka Otepää sprindirajal peetud harrastajate etapil: esimesena ületas finišijoone Ain-Alar Juhanson (paarimeheks oli tal Kunnar Zirk), teiseks tulid vutimehed Raio Piiroja ning Gert Kams

Kolmanda koha said endised talisportlased Eveli Saue ja Silja Suija ning vaid 0,3 sekundiga jäi poodiumilt välja Kaspar Taimsoo ja Allar Raja sõudeduo.

"Tehniliselt lubamatu sõit! Endal hakkas ka mäe otsas tagasipöördekurvis naljakas – täielik koperdamine!" muigas pärast võistlust Taimsoo, kel tänavu suusakilomeetreid kogunenud 60 kanti.

Kõige kehvemad sportlased sõudjad mõistagi polnud. Maailmakarikaetapi sponsorite ja atleetide sõidus jäid viimaseks ralliässad: kui Sander Pärn andis teate üle suures grupis, siis erialase kiivriga sõitnud Urmo Aava ei suutnud kohta hoida ning ületas finišijoone 16. kohal.

Samal teemal

09.02.2015
Tartu Maratoni peaproov möödus Raio Piirojal edukalt
03.02.2015
Kehva libisemist kurtnud Piiroja: minu jaoks oli see sõit üks sunnitöö
24.01.2015
GALERII: traditsioonilise sõudeergomeetrite võistluse võitis taas Tõnu Endrekson
19.01.2015
Pluss, miinus ja ennustus | Rõõm Kelly Sildarust ja masendus tulemustest Otepää MK-etapil

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee