Spordiblogi

Pluss, miinus ja ennustus | Rõõm Kelly Sildarust ja masendus tulemustest Otepää MK-etapil (3)

Õhtulehe sporditoimetus, 19. jaanuar 2015, 10:15
12aastane vigursuusataja Kelly Sildaru on Eesti talispordi suurim lootus.Foto: ALDO LUUD
Õhtulehe sporditoimetus võtab igal esmaspäeval kokku möödunud seitse päeva (Eesti) spordis jagades välja nädala plussi ja miinuse. Lisaks vaatame alanud nädalale otsa mõne ennustuse läbi. Meie 19. jaanuari valik:

LÄINUD NÄDALA PLUSS | Kuigi Eesti lootusandvaim taliatleet Kelly Sildaru ei suutnud Otepääl peetud vigursuusatamise Big Airi Eesti meistrivõistlustel parimatele vastu saada, on siiski tore, et spordisõbrad said nädalavahetusel Lõuna-Eestis oma silmaga näha ja kaasa elada 12aastasele sportlasele, kellel on võimalus tulevikus midagi ära teha.

Samal teemal

LÄINUD NÄDALA MIINUS | Nädalavahetusel peetud murdmaasuusatamise Otepää MK-etapp ehmatas laupäeval Eesti spordisõbrad päris ära – ükski meie sportlane ei pääsenud klassikasprindis veerandfinaali, isegi mitte Peeter Kümmel. Pühapäeval suutsid Kümmel ja Raido Ränkel vabatehnika sprinditeates üllatuslikult finaali murda, aga nukrat meeleolu see siiski eriti ei leevendanud.

TULEVA KUU ENNUSTUS | 40 protsenti on võimalus, et mõni Eesti sportlane pääseb täpselt kuu aja pärast Faluni MMil klassikasprindis 30 parema sekka. Hoolimata sellest, et sprindikoondise peatreener Cristoph Schmid hindas üllatuslikult Otepää MK-etapil kvalifikatsiooniga piirdunud Peeter Kümmeli vormi elu parimaks, ei ole märgid kuigi lootustandvad. Teistest rääkimata.

3 KOMMENTAARI

h
hea, 25. jaanuar 2015, 17:12
et pisike päikesekiir pisutki meie poliitikast saastatud kodumaad soojendab. Väga vähe viimastel aegadel positiivset.
e
Enn Oja 20. jaanuar 2015, 07:31
no mida me nutame . pussmanite ja otendottidegavõrreldes on mejjebojsid ja najsed ikka täjjästi rahuldaval tasemel .
Loe kõiki (3)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee