21. jaanuar 2015, 22:47

Rocki alagrupis alistas Skyliners Den Boschi

Korvpalli EuroChallenge'i vahegrupiturniiril alistas Frankfurdi Skyliners Den Boschi Shoetersi 75:70.

Tegemist oli mänguga K-grupis, kuhu kuulub ka Tartu Rock. Kolmandal veerandajal seisult 39:48 15:0 spurdi teinud hollandlased juhtisid veel kuus minutit enne lõppu kolme punktiga, kuid siis viskasid võõrustajad 11 silma järjest ja jäid lõpuni ette. Võitjaile tõi Quantez Robertson 15, kaotajaile Brandyn Curry 27 punkti.

Eelmisel nädalal teatavasti ka Tartust võiduga lahkunud Skyliners jätkab täisedu, 2 võiduga. Eile võõrsil Saraatovi Avtodori alistanud Rockil on 1 võit, alles sel nädalal vahegrupimängudega alustanud Saraatovil ja Den Boschil on võiduarve avamata. Nad peavad omavahelise 1. vooru kohtumise ülejärgmisel nädalal, mis teistel meeskondadel on vaba.