Chelsea - Bradford City 2:4.Foto: STEFAN WERMUTH
24. jaanuar 2015, 20:03

Inglismaa jalgpalli karikavõistluste neljandas ringis pidid üllatuslikult kohvrid pakkima kaks senise hooaja tugevaimat Inglise klubi Londoni Chelsea ja Manchester City, kes jäid alla madalamate liigade meeskondadele.

Premier League'i liider Chelsea kaotas kodusel Stamford Bridge'l 2:0 eduseisust tugevuselt kolmandas divisjonis pallivale Bradford Cityle 2:4. Gary Cahill ja Ramires viisid Chelsea 38. minutiks kahe väravaga juhtima, aga Jon Steadi, Felipe Moraisi, Andy Halliday ja Mark Yeatsi tabamused tõid võidu hoopis Bradfordile.

Chelsea lähim kõrgliiga konkurent City jäi samuti koduväljakul pika ninaga, kui seisuga 0:2 kaotati esiliiga satsile Middlesbrough'le. Väravad läksid 53. minutil Patrick Bamfordi ja kolmandal üleminutil Kike arvele.

Mõru pilli pidi alla neelama ka tabeli kuues Tottenham Hotspur, kes suutis 1:2 alla jääda Premier League'i hetke punasele laternale Leicester Cityle.

Teised tänased kohtumised: Blackburn Rovers - Swansea City 3:1, Southampton - Crystal Palace 2:3, Derby County - Chesterfield 2:0, Preston North End - Sheffield United 1:1, Birmingham City - West Bromwich Albion 1:2, Cardiff City - Reading 1:2, Sunderland - Fulham 0:0, Liverpool - Bolton 0:0.