Elche - Barcelona 0:6.Foto: HEINO KALIS
24. jaanuar 2015, 23:07

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel said laupäeval võidu nii Barcelona, Madridi Real kui Madridi Atletico. Barcelona oli võõrsil koguni 6:0 üle tabelis 17. kohal paiknevast Elchest.

Avapoolajal skooris Barcelona poolelt vaid Gerard Pique (35.), kuid pärast riietusruumidest naasmist said kahel korral jala valgeks klubi suurimad tähed Lionel Messi (55., 88.) ja Neymar (69., 71). Kolmandal üleminutil skooris ka Pedro.

Atletico võitis kodustaadionil 3:1 liiga keskmikku Rayo Vallecanot. 12. ja 22. minutil oli Atletico poolt täpne Prantsusmaa koondislane Antoine Griezmann. 35. minutil vähendas Roberto Trashorras kaotusseisu ühele väravale, aga 56. minutil vormistas lõppseisu Rayo Vallecano ründaja Manucho omavärav.

Varem oli Madridi Real hoolimata Cristiano Ronaldo eemaldamisest 2:1 üle olnud Cordobast. Real jätkab ka tabeliliidrina, 19 mänguga on neil koos 48 punkti. Barcelona on 47 punktiga 20st mängust teisel kohal, Atletico on 20 mänguga kogunud 44 silma.