Espoo Bluesi ründaja Robert Rooba on jaanuaris visanud Soome kõrgliigas juba kolm väravat.Foto: LAURA OKS
Jäähoki
27. jaanuar 2015, 22:22

Robert Rooba järjekordne värav tõi Bluesile kolmanda järjestikuse võidu

Soome jäähoki kõrgliigas alistas Eesti hokimeeste Robert Rooba ja Siim Liiviku koduklubi Espoo Blues täna õhtul võõrsil 3:2 (2:2, 1:0, 1:0) Vaasa Sport meeskonna.

Blues asus neljandal minutil juhtima, kuid oli poolteist minutit hiljem juba 1:2 kaotusseisus. Kui mängitud oli 5.30, realiseeris Rooba kiirrünnaku ja tõi tabloole 2:2 viiginumbrid. Bluesi võiduvärav sündis teisel kolmandikul ja sel ajal oli väljakul ka Liivik. Vaata videot kohtumise väravatest.

Rooba jaoks oli tegu hooaja neljanda ja jaanuarikuu kolmanda väravaga. Bluesi väravaküttide pingereas on Rooba nüüd 10. kohal ja jääb ühe tabamusega maha 8. kohta jagavast Liivikust.

Liigatabelis asetseb Blues 44 mängust kogutud 66 punktiga 14 meeskonna seas 9. kohal. Play-off'i pääsevad 10 paremat, otse veerandfinaali kuus edukamat.