Põlva Serviti sai sel hooajal esimest korda HC Kehrast jagu, kui koduplatsil võeti kindel 31:22 võit.Foto: ALDO LUUD
Käsipall
28. jaanuar 2015, 20:31

Serviti jättis Kehra 15 minutiks kuivale ja võitis suurelt

Käsipalli Eesti meistriliiga 14. voorus alistas Põlva Serviti koduväljakul 31:22 (13:7) tiitlikaitsja ja tabeliliidri HC Kehra ning tõusis turniiritabeli liidriks.

Serviti jäi küll kiiresti 2:5 kaotusseisu, aga pärast Kehra 13. minutil saavutatud 6:4 eduseisu jättis Serviti vastase koguni veerandiks tunniks täiesti kuivale, millega oli mäng ka otsustatud. Serviti võitis poolaja 13:7 ning suurendas teise alguses vahe kiiresti 10 väravani.

Serviti ridades jõudsid väravani koguni 10 mängijat, parimana viskas Ardo Puna 8 väravat. Kahe Ukraina leegionäri, Jevgeni Buinenko ja Dmitri Jankovskita mänginud Kehra edukaim oli Marko Slastinovski 10 tabamusega. Serviti jaoks oli see tänavu esimene võit Kehra üle - meistriliiga avaringis kaotati 22:28 ja Balti liigas 25:27.

Servitil ja Kehral on nüüd tabelis 24 punkti. Neist mängu vähempidanud HC Viljandi on 20 punkti peal. Sisuliselt on kõik kolm tänavuse hooaja juhtivat meeskonda ühesuguses olukorras - kui kõik ülejäänud põhiturniiri kohtumised võidetakse, kindlustatakse põhiturniiri esikoht, mis omakorda garanteerib lihtsama poolfinaali.