Aleksandr Dmitrijev ja Konstantin Vassiljev mängisid viimati samas klubis 2007. aastal, kui mõlemad kuulusid Eesti meistriks tulnud Tallinna Levadiasse.Foto: MATI HIIS
29. jaanuar 2015, 15:40

Kälimehed sama mütsi alla? Dmitrijev testimisel Vassiljevi koduklubis

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Aleksandr Dmitrijev viibib testimisel Poola kõrgliigaklubis Gliwice Piast, mis on alates sügisest Konstantin Vassiljevi koduklubi.

32aastane Dmitrijev sekkus 68. minutil, kui Piast kaotas eile Türgis peetud treeningmängus 0:3 Venemaa tippklubile Peterburi Zeniit. Dmitrijevi kälimees Vassiljev mängis kaasa kohtumise esimese poolaja.

2013. aasta keskpaigast Tallinna Levadias mänginud ja klubi kahe järjestikuse Eesti meistritiitlini aidanud Dmitrijev on karjääri jooksul mänginud ka Norras (2008-2011 Hönefoss), Venemaal (2011 Sverdlovski oblasti Ural) ja Valgevnes (2012 Grodno Neman ja FC Gomel).

Eesti koondist on keskpoolkaitsja esindanud 88 kohtumises.