Jalgpall

Ojamaa liitumas Piiroja Norra esiliigasse kukutanud klubiga? (1)

Toimetas Ott Järvela, 29. jaanuar 2015 15:51
Eesti jalgpallikoondise ründaja Henrik Ojamaa.Foto: MATI HIIS
Eesti jalgpallikoondise ründaja Henrik Ojamaa Poola portaali weszlo.com andmetel liituda Norra kõrgliigaklubiga Sarpsborg 08, mil on oma väike roll mängida ka Eesti jalgpalliajaloos – just see klubi kukutas Raio Piiroja toonase tööandja Fredrikstadi 2010. aastaks Norra esiliigasse.

2013. aasta suvel Šotimaa kõrgliigaklubist Motherwell Poola tippklubisse Varssavi Legia ostetud Ojamaa siirdus eelmisel suvel pooleaastase laenulepingu alusel tagasi Šotimaale, ent teatas eile, et lahkub Motherwellist. Šoti klubi omakorda ütles, et tegi Ojamaale parima nende võimuses oleva pakkumise, aga ründaja otsustas lahkuda.

Et Legias, kellega Ojamaa 2014 kevadel Poola meistriks tuli, talle praegu vaba kohta ei ole, on loogiline samm uus laenuleping. Weszlo.com teatas, et Ojamaa sihtkohaks on mullu Norra kõrgliigas 8. koha saanud Sarpsborg, aga ühtegi ametlikku kinnitust selle kohta hetkel pole.

Kui Ojamaa tõesti Sarpsborgiga liitub, oleks see tema karjääri kaheksas välisklubi ja seitsmes töökohaks olnud välisriik. Varem on Ojamaa kuulunud Derby County, Stafford Rangersi (Inglismaa), Aacheni Alemannia (Saksamaa), Fortuna Sittardi (Holland), Rovaniemi Palloseura (Soome), Motherwelli (Šotimaa) ja Legia (Poola) ridadesse.

Samal teemal

04.02.2015
Ojamaa Sarpsborgiga liitumise tagamaadest: see on kombinatsioon erinevatest asjaoludest
02.02.2015
AMETLIK: Henrik Ojamaa jätkab hooaega Norra kõrgliigas
30.01.2015
FOTO: tribüünil istuv Henrik Ojamaa püüti Sarpsborgi treeningmängul pildile
29.01.2015
Henrik Ojamaa klubivahetuse taga on mehe enda soov

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee