Reinar Hallik viskas Tarva kasuks 22 punktiFoto: MATI HIIS
30. jaanuar 2015, 20:40

Tarvas sai viimaks pärnakatest jagu

Korvpalli meistriliigas toimus täna kaks kohtumist. Tänavu kahel korral KK Pärnu paremust tunnistanud Rakvere Tarvas sai viimaks suvepealinna meestest jagu, kui võttis võõrsil 91:73 võidu.

Avaveerandi vaid ühe punktiga võitnud Tarvas tegi vahe sisse teisel veerandajal, mis võideti kümne punktiga 30:20. Edu suudeti hoida ja suurendadagi ning lõpuks võeti kindel 18-punktine võit. Tarva resultatiivsemad olid Brandis Raley-Ross 29, Juris Umbrasko 23 ja Reinar Hallik 22 punktiga, Pärnule tõi Sandis Silavs 25 silma. Statistika

Õhtu teises mängus ei tekkinud Valga Maks&Mooritsal probleeme Audentese SG/Nortekoondise alistamisega. Kodumeeskond Valga juhtis esimese poolaja lõpuks 57:33, lõpusireeni kõlades ilutsesid tablool nende võidunumbrid 92:72. Jurijs Aleksejevs tõi Valgale 18, Siim-Markus Post Audentesele 25 punkti. Statistika