Robin van Persie koos kaaslastega avaväravat tähistamas.Foto: DARREN STAPLES/REUTERS
31. jaanuar 2015, 18:55

Manchester United maksis Inglise liiga autsaiderile sügisese 3:5 kaotuse eest kätte

Manchester United ei jätnud Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 23. voorus kodusel Old Traffordil tabeli põhjas kükitavale Leicester City'le erilisi variante ja noppis 3:1 võidu.

Põhimõtteliselt olid sotid selged juba avapoolaja lõpuks, sest kodumeeskond läks Robin van Persie ja Radamel Falcao tabamustest ning Leicesteri keskkaitsja Wes Morgani omaväravast 15minutilisele hingetõmbepausile kolmeväravalises eduseisus.

Poola koondise kaitsja Marcin Wasilewski lõi 80. minutil küll ühe tagasi, ent ManU revanši sügisese 3:5 kaotuse eest see ei vääranud.

Teistes Premier League'i 23. vooru kohtumistes alistas Tottenham 3:0 West Bromwich Albioni, Newcastle sama tulemusega Hull City, Everton 1:0 Crystal Palace'i, Sunderland 2:0 Burnley ning Stoke City 3:1 Queens Park Rangersi.

Unitedil on nüüd tabelis 43 punkti, millega tõusti vähemalt 24 tunniks ühe punktiga Southamptoni ette kolmandaks. Liigatabelit juhib 52 punktiga Londoni Chelsea, kes võõrustab täna õhtul liidrite heitluses Manchester City't.