Jalgpall

ÕHTULEHE VIDEO | Tulevik harjutab lumisel ja libedal väljakul, aga vähemalt Viljandis! (1)

Viljar Voog, 31. jaanuar 2015, 20:37
Foto: Viljar Voog
Kui vanasti oli Viljandi Tulevik sisuliselt Tallinna meeskond, kes sõitis nagu külalisedki Mulgimaale mängima, siis tänavu debüteerib meistriliigas uus Tulevik. "See on täielik Viljandi klubi ja siin ei ole kahtepidi mõistmist enam," rõhutab peatreener Aivar Lillevere.

Kuidas viljandlastel hooajaks ettevalmistused edenevad? "Teeme tööd, mis sest et lumisel jalgpalliväljakul ja suhteliselt libe on. Aga midagi pole teha – sellised meie tingimused on ja püüame parimat võtta," võtab treener Viljandis valitseva hetkeolukorra kokku.

Samal teemal

Vahepeal käiakse ka Tallinnas, et halliturniiril võtta mõõtu meistriliiga alumise- ja esiliiga ülemise otsaga. "Taseme poolest on suur vahe, kas meistriliiga või esiliiga ja meil läheb kõvasti aega harjumiseks," tõdes Lillevere, et senised võitlused on kätte näidanud, et arenemisruumi on Tulevikul veel kõvasti. "Tempo, söödutugevused, mõtlemiskiirus on kõik teised ja eks me peame vaeva nägema ja tööd tegema, et järele jõuda."

Ja seda kõike loodetakse teha Viljandist pärit vutimeestega. "Oleme saanud abijõude ka Flora juurest, kus tulid noored poisid, kes tahavad meeste seas mänguaega. Aga põhiliselt on meil ikka omakasvandikud või need, kes on ära läinud ja tagasi kutsutud," ütles loots.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee