Ghana koondise ja fännide turniir jätkub - neljapäeval kohtutakse poolfinaalis Ekvatoriaal-Guineaga.Foto: ISSOUF SANOGO
1. veebruar 2015, 20:09

VIDEO ja GALERII: Iluvärava sepistanud Ghana marssis kindlalt poolfinaali (1)

Jalgpalli Aafrika meistrivõistluste kolmandas veerandfinaalis alistas kontinendi viimase dekaadi tugevaim ja edukaim meeskond Ghana kindlalt 3:0 Guinea ja kohtub poolfinaalis korraldaja Ekvatoriaal-Guineaga.

Christian Atsu viis Ghana juba 4. minutil juhtima ning Kwesi Appiahi 44. minuti tabamus andis trumbid juba enne vaheaega favoriitide kätte. Ilusa punkti pani kohtumisele Atsu iluvärav 61. minutil.

Ghana kohtub neljapäevases poolfinaalis korraldaja Ekvatoriaal-Guineaga. Täna õhtul mängitava viimase veerandfinaali Alžeeria - Elevandiluurannik võitja läheb kolmapäeval vastamisi Kongo DV-ga.