Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburg alistas 3:1 Hoffenheimi ja tõusis Bundesligas viiendale kohale!Foto: CHRISTOF STACHE
1. veebruar 2015, 20:23

VIDEO ja GALERII: Augsburg võitis lumise lahingu, Klavanil jäi kahel korral värav napilt löömata (2)

Saksamaa jalgpalli Bundesliga 18. vooru viimases kohtumises alistas Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Augsburg koduväljakul 3:1 Hoffenheimi ja tõusis tabelis viiendaks.

Augsburg asus juhtima 38. minutil, kui Halil Altintop lõi peaga väravasse Pierre-Emil Höjbjergi tsenderduse. 2:0 süttis tabloole juba 41. minutil, kui Tobias Werner andis paremalt äärelt tsenderduse, mille tee lõppes Hoffenheimi väravavõrgus. Korduste põhjal jäi selgusetuks, kas Klavan riivas palli või mitte. Esialgu märgiti värav igatahes Werneri nimele.

Väravaid sadas Augsburgis esimese poolaja lõpus lumega võrdses tempos, sest 45. minutil tegi Roberto Firmino seisuks 2:1. Teisel poolajal proovis Hoffenheim viigiväravat püüda nii kuis oskas, aga jäi tühjade kätega.

Klavanil avanes 80. minutil väga hea võimalus lüüa 3:1 värav. Jällegi oli tegu karistuslöögiga, mida eestlane hästi ründas, aga parema jalaga sooritatud löök ebaõnnestus ja lendas üle värava. 3:1 siiski tulemata ei jäänud - 93. minutil vormistas kohtumise lõppnumbrid ründaja Raul Bobadilla.

Augsburg kirjutas tabelisse hooaja 10. võidu, millega tõusti tabelis viiendale kohale: