Kaarel Kasper Kõrge 2013. aasta Tartu maratonil.Foto: KRISTJAN TEEDEMA / POSTIMEES
Talisport
4. veebruar 2015, 12:03

Kas uus suusatäht? Kaarel Kasper Kõrge pakkus juunioride MMil ilusa üllatuse (7)

Almatõs jätkuvatel juunioride ja U23 vanuseklassi põhja suusaalade maailmameistrivõistlustel sai 18aastane Kaarel Kasper Kõrge meesjuunioride 10 km vabatehnikasõidus kõrge 13. koha.

Murdmaasuusatamises kavas 5 ja 10 km eraldistardiga vabatehnikasõidud, kus ilusa üllatuse pakkus Ambla Spordiklubi esindaja Kaarel Kasper Kõrge, saades 13. koha. Kaotust võitjale Aleksei Tšervotkinile Venemaalt kogunes +1:30,2. Venemaa esindajatele kuulusid ka järgmised neli kohta, hõbemedali teenis Denis Spitsov (+15,9) ja Aleksander Bakanov (+34,4). Toomas Kollo kohaks oli täna 47. (+2:31,9) ja Kristjan Koll 74. (+4:19,2).

Naisjuunioride 5 km distantsil sai oma teise esikoha neil võistlustel Victoria Carl Saksamaalt, teine ja kolmas koht kuulusid Venemaa esindajatele Anastasia Sedovale ja Natalja Nefrijajevale.

Maailmameistrivõistluste kolmandal päeval, 5. veebruaril on kavas murdmaasuusatamise U23 vanuseklassi 10 ja 15 km vabatehnikasõidud.