Madridi Real oli 2:1 üle Sevillast, kuid peab laupäeval hakkama saama kolme põhimängijata.Foto: SUSANA VERA
5. veebruar 2015, 10:57

Jalgpalli Hispaania meistriliigas peeti eile õhtul 16. vooru vahelejäänud mäng, kus Madridi Real võitis 2:1 Sevillat.

Kohtumine lükkus edasi, kuna Madridi klubi pidi Meistrite liiga võitjana mängima detsembris klubide MM-il.

Real tegi mängu ära esimese poolajaga, kui suvel Brasiilias toimunud MM-il säranud James Rodriguez ja klubi omakasvandik Jese Rodriguez Carlo Ancelotti hoolealused 2:0 ette viisid.

Sevilla auvärava lõi kümme minutit enne lõppu Liverpoolist laenul olev edurivimees Iago Aspas.

Võidust hoolimata ei saa Reali fännid mänguga liiga rahule jääda, sest vigastuse tõttu pidid mängust lahkuma keskkaitsja Sergio Ramos ja Kolumbia staar James Rodriguez.

Suvel valitsevate Euroopa meistritega Prantsusmaa klubist AS Monaco liitunud kolumbialasel on jalaluumõra, mistõttu teda pärast mängu opereeriti, Ramost vaevab reielihase venitus. Traumade tõttu peavad mõlemad eemale jääma nädalavahetuse põnevusmängust Madridi Atletico vastu, kus ei saa mängukeelu tõttu kaasa teha ka vasakkaitsja Marcelo. Samas vabaneb kohtumiseks mängukeelu alt superstaar Cristiano Ronaldo.

Reali võit pikendas nende edu Hispaania meistriliigas nelja punktini. Järgnevad FC Barcelona ja Atletico.