Spordivaria

 

TÄNA: ETV saates "Suurmeistrid" lähevad karvupidi kokku jalg- ja korvpall (2)

Toimetas Henry Rull, 6. veebruar 2015 10:45
Foto: Ülo Josing/ERR
Uue spordisaatesarja "Suurmeistrid" avaetteaste külalised on jalgpalliliidu president Aivar Pohlak ja korvpalliliidu president Jüri Ratas.

Esmakordselt täna õhtul kell 21.40 ETV2 ekraanile jõudev saade "Suurmeistrid" otsib vastust küsimusele, kas korvpall ja jalgpall konkureerivad publiku tähelepanu, järelkasvu ja spordiala staatuse nimel või on lihtsalt kaks armastatud pallimängu.

Iganädalane saade "Suurmeistrid" jätkab spordipublitsistika traditsiooni, millele pani 1970. aastate lõpus aluse Toomas Uba juhitud menukas "Spordiprisma" ja mida viljeles kümmekond aastat tagasi "Spordifookus". Uus saatesari "Suurmeistrid" käsitleb värskes visuaalses vormis põnevaid teemasid ja toob ekraanile isiksusi, kellel rajaneb kaasaja tippsport. Saateid juhivad ETV sporditoimetuse ajakirjanikud, avasaadet Tarmo Tiisler.

Televaatajad saavad Pohlaku ja Ratase stuudiovestluses osaleda sotsiaalmeedia vahendusel - esitada küsimusi ja avaldada arvamust ERR Spordi Facebooki lehel ning Twitteris, kasutades teemaviidet #suurmeistrid.

Samal teemal

27.02.2015
TÄNA ETVs: Kas riik peaks jõulisemalt sporti toetama?
07.02.2015
Aivar Pohlak: Eesti riigis on vähe institutsioone, kes teevad asju paremini kui jalgpalliliit

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee