Eesti naiskonda veavad Kaia Kanepi (paremal) ja Anett Kontaveit.Foto: MATI HIIS
7. veebruar 2015, 15:17

Kaia Kanepi kindlustas Eesti tennisenaiskonnale matšivõidu! (6)

Eesti tennisenaiskond kohtus täna Tondil Föderatsiooni karikavõistluste II liiga Euro-Aafrika tsooni play-off-matšis Sloveeniaga. Eesti võitis matši 2:0 (paarismängust mängima ei hakatudki) ning pääses järgmiseks aastaks I liigasse.
15:21

Kuna Eesti juhib üldvõisuks piisava eduga 2:0, siis otsustati, et paarismängu ei toimu. See tähendab seda, et tänaseks on ülekanne lõppenud, täname kõiki jälgimast ja kaasa elamast!

15:08
Ville Arike

Mäng läbi! Majeric alistub 4. geimis seisul 0:30, annab Kanepile käe ja mäng on võidetud!

15:04

3:0 - Serv 30ga Kanepile. Tundub, et selles mängus ei lähe põnevaks, aga meil, eestlastel pole selle vastu midagi.

15:01

2:0 - Vastase serv laguneb ja murdmine on tõsiasi.

15:00

Kaia Kanepi ja Maret Ani arutlevad pärast esimest setti edasise taktika üle.

14:58

1:0 - Mõne üksiku löögiga ja suurema energiakuluta!

14:57

Teine sett.

14:52

6:2 - Vastase servigeim tuleb nulliga ning Eesti naiskond on esiliigasse tõusmisest ühe seti kaugusel.

14:50

Treener-kapten Maret Ani saadab Kaia Kanepi järjekordseks kaheks geimiks väljakule.

14:49

5:2 - Vastane saab murdepalli, aga Kanepi lahendab olukorra kolme võimsa serviga, millest üks läheb ässaks ning kaks tükki annavad võimaluse teenida punkt kohe järgmise löögiga.

14:45

4:2 - Majeric võidab oma servigeimi 30ga.

14:43

Anett Kontaveit pärast viimase punkti võitmist:

14:41
Ville Arike

Anett Kontaveit pärast võidumängu: „Pidin vastase liikuma panema, hoidma palli mängus pikemalt kui kaks lööki – see oligi mängu võti. Vastane üritaski punktid võimalikult kiirelt ära lõpetada. Mängisin esimeses setis eduseisu maha ja jäin teises 0:3 taha, kuid suutsin siis oma mängu jälle üles leida ja käima saada."

14:39

4:1 - Esimene tõrge, aga katki pole veel midagi.

14:35
Ville Arike

Kirjutan mõne minuti jooksul siia ka Anett Kontaveiti mängujärgseid muljeid.

14:34

4:0 - Kanepi murrab vastase servi juba teist korda.

14:33

Kaia Kanepi valmistub vastase pallingut tõrjuma.

14:31

Kanepi vastane Majeric asub maailma edetabelis 234. kohal, nii et siingi on eestlanna soosik.

14:29

3:0 - Kanepi on saanud stardist väga hästi minema ja võitnud kindlalt kolm esimest geimi.