Madridi Atletico näitas Hispaania kõrgliigas võimu, olles linnarivaal Realist üle tervelt 4:0.Foto: DANI POZO
7. veebruar 2015, 19:13

SELGUS MAJAS: Atletico on Madridi parim klubi! (2)

Hispaania kõrgliiga 22. voorus oli suurepärases hoos Madrdi Atletico, mis purustas linnarivaal Reali lausa 4:0.

Diego Simeone hoolealuseid ei peatanud tõik, et juba kümnendal minutil sai vigastada Koke, Atletico selle hooaja vaat et parim mängija. Neli minutit hiljem viis Tiago valitsevad Hispaania meistrid ette, sellest omakorda neli minutit hiljem lõi Saul Niguez 2:0.

Ilma kolme põhimehe Marcelo, Sergio Ramose ja James Rodriguez'ita mänginud Real lasi teisel poolajal sisse samuti kaks kolli, kui täpsed olid Antoine Griezmann ja suvel Müncheni Bayernist hangitud Mario Mandžukic.

Kaotusest hoolimata jätkab Real liidrina, kuid neile hingab kuklasse ühe mängu vähem pidanud FC Barcelona, mis kaotab nelja silmaga. Kataloonia gigant mängib homme õhtul Bilbao Athleticuga. Atletico tõusis 50 punktiga samale reale Barcelonaga, kuid peab väravate vahe tõttu hetkel leppima kolmanda kohaga.