West Ham United ja Manchester United mängisid Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 24. voorus 1:1 viiki.Foto: Alastair Grant
8. veebruar 2015, 20:12

VIDEO ja GALERII: Manchester United tuli 92. minutil trammi alt välja! (1)

Inglismaa jalgpalli Premier League'i 24. vooru viimases kohtumises viigistas West Ham United koduväljakul 1:1 20kordse Inglismaa meistri Manchester Unitediga, kelle viigivärav sündis kohtumise 92. minutil.

Man United jäi kaotusseisu 49. minutil, kui iluväravaga sai hakkama West Hami keskkaitsja Cheikou Koyate.

Punaste Kuradite vastus saabus alles 92. minutil, kui Daley Blindi madal löök West Hami väravasse lendas.

Viik tähendab, et Man United langes 24. vooruga tabelis neljandaks, sest neist möödus eile Queens Park Rangersist 1:0 jagu saanud Southampton. Liigatabel näeb välja selline: