Auto-Moto uudised

OTSUS TEHTUD: Karl Kruuda Rootsi MM-rallil starti ei lähe (1)

Viljar Voog, 9. veebruar 2015 20:53
Karl KruudaFoto: Aldo Luud
Sel neljapäeval alguse saaval Rootsi MM-rallil on ainsa Eesti ralliekipaažina stardis Ott Tänak – Raigo Mõlder, sest Karl Kruuda – Martin Järveoja vajavad Citroen DS3 R5 masinaga kohanemiseks rohkem aega.

Kaks nädalat tagasi Lapimaa rallil uue sõiduvahendiga debüüdi teinud Kruuda pidi viimasel kiiruskatsel tehniliste probleemide tõttu esikohalt katkestama. "Vajame väheke rohkem aega autoga harjumiseks ja treenimiseks. Tööd on teha veel palju," sõnas Kruuda, et ehku peale ei taheta MM-rallile sõitma minna.

"Muidugi on asi ka seotud pingelise eelarvega mistõttu hoiame raha kokku ja investeerime oma vähesed vahendid treeningule ja testidele," lisas tänavu WRC2 klassis meistritiitlit jahtiv Kruuda, kes mullu ses arvestuses Rootsis ka triumfeeris.

WRC2 sarjas tohib punkte koguda vaid seitsmelt etapilt ja Kruuda seda Rootsis teha ei plaaninud. "Alustame sõitmist Portugalist ning siis juba punktidele," sõnas noormees nüüd kaheksa rallit pika hooaja kohta. Veel plaanib ta startida Portugali, Sardiinia, Poola, Soome, Saksamaa, Prantsusmaa, Hispaania ja Suurbritannia etappidel.

Samal teemal

13.02.2015
GALERII ja VIDEO: Ott Tänak hoiab Rootsi ralli avapäeva järel viiendat kohta
26.01.2015
Kruuda katkestas Soomes liidrikohalt
22.01.2015
MMil osalevate rallitippude järel haigutab rahaauk
19.01.2015
TALVEVIDEO: vaata aegluupvõttest, kuidas Karl Kruuda uue masinaga lund lennutab