Ats PurjeFoto: LAURA OKS
10. veebruar 2015, 16:06

Alles eile Nõmme Kaljuga liitunud Ats Purjel kulus debüütväravaks kolm minutit (1)

Nõmme Kalju kohtus täna Riia Skonto hallis peetud kontrollmängus valitseva Läti meistri FK Ventspilsiga. Kalju pidi vastu võtma napi 2:3 kaotuse, kuid märkimist väärib tõsiasi, et juba kolmandal minutil sai Kalju eest jala valgeks alles eile klubiga liitunud Ats Purje.

Kalju teise värava lõi esimese poolaja eelviimasel minutil teine talvine täiendus Artjom Dmitrijev ning nii läksid nõmmekad vaheajale 2:1 eduseisul, paraku lubati teisel poolajal enda puuri veel kaks palli kihutada - neist teise otse nurgalöögist - ning nii kuulus 3:2 võit lõpuks ikkagi lätlastele.

Kalju koosseis: 1-Teles, 8-Mööl (80. 24-Mägi), 5-Bärengrub (46. 14-Kallaste), 6-Jorge, 15-Pürg (46. 3-Galpin), 4-Ustaal (46. 13-Puri), 19-Dmitrijev, 75-Wakui, 77-Purje, 99-Neemelo (46. 32-Voskoboinikov), 9-Lekanic (69. 20-Junolainen).