Liverpool alistas 3:2 Tottenhami, võiduvärava lõi Mario Balotelli.Foto: PHIL NOBLE
11. veebruar 2015, 00:10

VIDEO ja GALERII: Mario Balotelli - jah, Balotelli! - lõi Liverpooli võiduvärava

Inglismaa jalgpalli Premier League'i 25. voorus pakkusid tõelise thrilleri Liverpool ja Tottenham Hotspur, kes lõid omavahelises mängus kokku viis väravat. 3:2 võidu võttis tänu Mario Balotelli tabamusele Liverpool.

Suvel AC Milanist Liverpooli ostetud Balotelli jaoks oli see hooaja esimene värav meistrivõistlustel. Põhjalikult kirutud ründaja lõi selle kõige magusemal ja vajalikumal hetkel - 83. minutil suskas itaallane mõnelt meetrilt väravasse Adam Lallana madala tsenderduse.

Liverpool oli asunud kohtumist 1:0 ja 2:1 juhtima, aga mõlemal puhul vastas Tottenham nobedasti. Lazar Markovici 15. minuti väravale vastas Harry Kane 26. ning Steven Gerrardi 53. minuti penaltile Moussa Dembele 61. minutil. Lõppsõna jäi siiski Liverpoolile.

Teistes tänastes mängudes alistas Londoni Arsenal 2:1 Leicester City, Hull City oli 2:0 parem Aston Villast ning Sunderland kaotas 0:2 Queens Park Rangersile. Tabelitipp: Chelsea 56 punkti (24 mängust), Manchester City 49 (24), Southampton 45 (24), Arsenal 45 (25), Manchester United 44 (24), Tottenham 43 (25), Liverpool 42 (25), West Gam 38 (24).