Brandis Raley-Rossi 28 punktist Tarvale võiduks ei piisanudFoto: LAURA OKS
11. veebruar 2015, 19:34

Ka Rakvere Tarvas pudenes Balti liigas konkurentsist

Korvpalli Balti liiga play-offides on Eesti klubidest hetkel konkurentsi jäänud veel vaid TÜ/Rock, kui Kalev/Cramo, KK Pärnu ja Rapla Tyco saatust (ehk kaotust kaheksandikfinaalis) pidi täna jagama ka Rakvere Tarvas.

Tarvas andis kodusaalis toimunud avakohtumises Pasvalyse Pieno Žvaigzdesile mäletatavasti kõva lahingu, kui leedukatele kaotati vaid seitsme punktiga 87:94. Täna panid vastased aga oma mängumootori algusest peale täistuuridel tööle, võites esimese veerandaja 29:17 ning juhtides pikaks vaheajaks 48:30.

Sellega oli mäng sisuliselt ka tehtud ning teine poolaeg möödus juba suhteliselt pingevabalt. Lõpuks leedukatele 21-punktine võit 89:68.

Tarva resultatiivsemad olid Brandis Raley-Ross 28 ja Juris Umbraško 15 punktiga, Pienole tõi Evaldas Kairys 21 punkti ja 10 lauapalli.

Nii on Eesti klubidest lootused kaheksa parema sekka pääsemiseks säilinud veel vaid TÜ/Rockil, kes alistas oma kaheksandikfinaalide avamängus Prienai 100:68. Kordusmäng toimub Leedus homme.