Barcelona jätkab võidulainelFoto: Manu Fernandez
12. veebruar 2015, 10:12

FC Barcelona imeline hoog ei näita raugemise märke: eile hilisõhtul alistati kariavõistluste poolfinaali avamatšis Villareal 3:1 ning nii on Kataloonia hiid võitnud juba kümme kohtumist järjest.

Barcelona läks esimese poolaja lõpus Lionel Messi värvast juhtima, kuid kohe teise poolaja hakul lubati vastastel viigistada. Villareali pidu ei kestnud siiski kuigi kaua, viiv hiljem tegi Andres Iniesta seisuks 2:1 ning 64. minutil vormistas kohtumise lõppseisu keskkaitsja Gerard Pique. Barca võidunumbrid võinuks veelgi suuremad olla, kuid 71. minutil ei suutnud Neymar sisse lüüa 11-meetri karistuslööki.

Teise poolfinaali avamängus tegid Bilbao Athletic ja Barcelona Espanyol baskide kodustaadionil 1:1 viigi, seega pole sugugi võimatu, et Copa del Rey finaalis kohtuvad tänavu kaks Kataloonia klubi.