Dortmundi Borussia - Mainz 05 4:2Foto: Reuters/Scanpix
13. veebruar 2015, 23:33

VIDEO ja GALERII | Tohoh pele! Dormundi Borussia võttis juba teise järjestikkuse võidu

Tänavu koduses jalgpalliliigas hirmsat vormi näitav Dortmundi Borussia tõusis lõpuks väljalangemistsoonist kõrgemale, kui kodus alistati 4:2 Mainz 05.

Mäng algas Borussia jaoks inetult, kui juba 52. sekundil leidis Elkin Soto väravast välja tulnud Roman Weidenfelleri ning lõi palli üle sakslase postide vahele.

Teisel poolajal sai Dortmund aga kahuri korralikult paukuma: 49. minutil oli täpne Neven Subotic ning kuus minutit hiljem klubiga just lepingupikenduse sõlminud Marco Reus.

Vaid minuti hiljem suutis Yunus Malli küll matši veel korraks viigistada, ent oli juba hilja. Borussial lubati leida rütm ning küsimus oli vaid, kui mitu nad veel löövad. Vastus: kaks (Pierre-Emerick Aubameyang 71. ja Nuri Sahin 78. minutil).

Suurklubi sai alles hooaja kuuenda võidu ning tõusis enne teisi 21. vooru mänge väljalangemistsoonist 14. kohale, Mainzist mööda.