HÄBI! Konstantin Vassiljev langes sukelduja ohvriks (3)

Õhtuleht.ee, 15. veebruar 2015 10:48
Konstantin Vassiljev eile kohtuniku tegutsemisega rahul ei olnud.Foto: Liis Treimann
Poola jalgpalli kõrgliigas Gliwice Piasti eest mängiv Eesti koondise keskpoolkaitsja Konstantin Vassiljev teenis vastase ebaausa käitumise tõttu punase kaardi.

Vassiljev teenis esimese hoiatuskaardi 75. minutil, kui võttis kohtuniku arvates maha Chorzowi Ruchi Jakub Kowalski. Samas näitavad kordused, et kohtumises värava löönud Kowalski kukkus selgelt enese initsiatiivil (olukord videos alates 1:54). Teise kollase teenis Vassiljev viis minutit hiljem.

Poola kõrgliiga naasis eile talvepausilt ning Gliwice alustas kevadringi kaotusega - Chorzowile jäädi alla 0:2 ning lisaks Kowalskile lõi värava Grzegorz Kuswik. Kaotus oli eestlase leivaisale seda valusam, et vastased on sealse meistriliiga eelviimased. Gliwice hoiab kümnendat kohta.