Auto-Moto uudised

Ott Tänak: aitäh mind Rootsis toetanud Eesti rallifännidele! (1)

Õhtuleht.ee, 16. veebruar 2015 11:02
Ott Tänak MM-rallil.Foto: JONATHAN NACKSTRAND
Rootsi MM-rallil neljanda koha saanud Ott Tänak tänas pärast võistlust teda kohapeal toetanud Eesti rallisõpru. "Lõpuks suur aitäh Eesti rallifännide toetuse ees. Katsetel nägime eelkõige rohkelt Eesti lippe," ütles Tänak oma Facebooki-lehele tehtud postituses.

Rootsi MM-ralli võttis Tänak samas kokku nii: "Alguses olin veidi pettunud, sest olin Rootsis mullu kiire ning nii mina kui ka meeskond eeldasime, et suudame liidrite tempos püsida. Aga reedel ei suutnud autoga õiget klappi saavutada ning Rootsi ralli kiiruskatsed pole koht, kus tasuks gaasi vajutada, kui asjad ei tundu õiged. Liiga lihtne on lumme kinni jääda, peaaegu kõigil pilootidel esines nädalavahetuse jooksul lumevallidega mingeid probleeme.

Laupäeva eel tegime seadistuses mõned muudatused ja ajad olid paremad. Plaan oli sõita turvaliselt ja hoida tempot. Neljas koht oli meeldiv ja suureks abiks enesekindlusele. Nüüd ootab meid Mehhiko ralli ja kruus... eks näis, mida suudame! Suur aitäh Raigole (kaardilugeja Raigo Mõlder – toim), kellele see oli MM-sarja parim tulemus, ja MSpordi meeskonnale."

Mehhiko MM-ralli sõidetakse 5.-8. märtsini.

Samal teemal

27.01.2015
Ott Tänak valmistub Mehhiko ralli ränkadeks katsumusteks saunas
24.01.2015
Aita Ott Tänakul konkurss võita!
16.01.2015
Pluss, miinus ja ennustus | Muidu vahva spordinädal, aga need suusatajad...
16.01.2015
Ott Tänak Rootsis: igav, aga kindel neljas