PSG - Chelsea 1:1, Šahtar - Bayern 0:0Foto: VALENTYN OGIRENKO
Uudised
17. veebruar 2015, 23:45

Jalgpalli Meistrite liiga on pikalt talvepuhkuselt tagasi, kui täna õhtul tehti algust kaheksandikfinaalidega. Londoni Chelsea pääses võõrsil Paris St Germaini vastu 1:1 viigiga, Donetski Šahtar ja Müncheni Bayern jätsid Lvivis väravad löömata.
23:45

Sellega on Meistrite liiga ülekanne tänaseks ka lõppenud, kuid üsna pea toome Õhtulehe veebis teieni ka asjaosaliste värsked muljed. Püsige lainel!

23:38

Mõlemad kohtumised on lõppenud, Chelsea pääseb Pariisist 1:1 viigiga, Šahtari ja Bayerni vahelises mängus jäävadki väravad löömata.

23:37
ottjarvela

Donetski Šahtar - Müncheni Bayern 0:0 on kindlasti üllatus. Bayerni võõrsil löödud väravata jätmine annab Šahtarile (tillukese) šansi.

23:37
ottjarvela

PSG - Chelsea 1:1. Mourinho on tulemusega kindlasti rohkem rahul kui Blanc. Chelsea'le päästis viigi Courtois' oivaline mäng. 5 supertõrjet.

23:35

Uskumatu värk! Kohtumise viimasel rünnakul PSG-l taas hiilgav võimalus, kuid Courtois tõrjub taaskord Ibrahimovici pealöögi. Pole vist kahtlust, et selle mängu Man of the Match on Cehlsea puurilukk.

23:23

Järjekordne supervõimalus PSG-l, kuid Cavani pealelöök veereb mõned sentimeetrid valelt poolt posti kõrvalt mööda. Neid löömata jäänud momente võivad Prantsuse klubi mängijad korduskohtumise järel veel kibedalt kahetsema jääda...

23:13

Võimalus PSG-l, kuid Courtois tõrjub endise Chelsea palluri David Luizi pealöögi.

23:08

Täna oma 100. Meistrite liiga mängu teinud Xabi Alonso tööpäev saab otsa juba 65. minutil - hispaanlane teenib oma teise kollase ehk kokku punase kaardi ning Bayern jääb vähemusse!

23:08
WhoScored

Xabi Alonso: Alonso's red card vs Shakhtar was his first in 181 competitive club games (for Real Madrid vs Ajax, Nov 2010)

23:03

PSG juhtvärav enam kui lähedal! Esmalt tõrjub Courtois Ibrahimovici löögi, seejärel Azpilicueta õnnelikul kombel ette Lavezzi löögile.

22:58
OptaJoe

RT @OptaJean: 6 - Edinson Cavani has scored 6 goals in 7 Champions League games this season. Matador.

22:57

PSG viigistab 55. minutil, kui Edinson Cavani suunab peaga puuri Blaise Matuidi tsenderdusest tulnud palli!

22:57

22:53
OptaJoe

1 - Despite having 74.6% possession in the first half, Bayern only recorded one shot on target v Shakhtar. Ineffective.

22:50

Mõlemas kohtumises pall taas mängus!

22:36

Esimesed poolajad mõlemas mängus lõppenud, Chelsea juhib PSG vastu 1:0, Šahtari ja Bayerni vahelises kohtumises väravaid seni nähtud ei ole.

22:33

Karistuslöök hüvast kohast PSG-le, kuid Ibrahimovic kihutab palli parasjagu üle põiklati.