Auto-Moto uudised

NAISVÕIDUSÕITJAD ON SÕJAKAD KA ÜLE OOKEANI: seksikas Danica Patrick süüdistab konkurenti  (1)

Õhtuleht.ee, 20. veebruar 2015, 14:10
Danica Patrick ja Denny Hamlin sõnu vahetamas.Foto: Jared C. Tilton
Ameerika populaarse ringrajasarja NASCARi osavõistlusel Daytona Beachis läksid omavahel tülli Danica Patrick ja Denny Hamlin.

Patrickul oli vaja kvalifikatsioonisõidus lõpetada vähemalt 15. kohal, et pääseda pühapäeval sõidetavasse põhisõitu. 32-aastane ameeriklanna oli eesmärki täitmas, kuid teine intsident kahe päeva jooksul Denny Hamliniga vaat et põrmustas tema lootused.

Pinge Patricku ja Hamlini vahel kees sõidujärgselt üle ning sõitjad arutlesid tuliselt selle üle, mis juhtus. "Ta sõitis minu tagant mööda ja tõmbas auto tagumist osa ringi. Ma saan aru, et ta võib lähedal olla, kuid see liiga lähedal," arvas Patrick

Hamlini sõnul ei puutunud ta Patricku masinat ning uskus, et viga oli hoopis Stewart-Haasi meeskonna auto aerodünaamikas. "Arvan, et pean talle lihtsalt rohkem ruumi andma, sest kui olen talle liiga lähedal, kaotab ta auto kontrolli," rääkis Hamlin.

1 KOMMENTAAR

m
Mida juttu 21. veebruar 2015, 13:00
Kas Risto Mehine on Õhtulehte tööle võetud? Pealkirja põhjal tundub küll... Mismoodi puutub võidusõitu seksikus? Selle eest ju spordis medalit ei anta, seega võiks seksi rõhutamise vähemalt spordirubriigis ära jätta? Või tahate Anusaagimi enda ka ületada?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee