Henrik OjamaaFoto: MATI HIIS
20. veebruar 2015, 23:09

Ojamaa sai Sarpsborgi eest kirja debüütvärava

Sarpsborg 08 hooajaeelses sõprusmängus La Manga Cupil sai oma esimese värava uues klubis kirja Eesti koondise ründaja Henrik Ojamaa.

Hispaanias Murcias toimuva turniiri esimeses kohtumises mängisSarpsborg liigakaaslase Sandefjordiga ning esimese poolaja järel oli eduseisuks juba 3:0, mis jäi tabloole ka mängu lõpuni. Ojamaa sai kirja meeskonna teise värava, mis sündis 13. minutil, vahendas Soccernet.ee.

"Tänane mäng oli ka väga hea," kiitis Ojamaa mängu järel klubi koduleheküljele kogu meeskonda. "Asjad, millest rääkisime ja mille kallal vaeva oleme näinud, toimisid."

Klapi on Ojamaa leidnud ka ründepartneri, 31-aastase norraka Martin Wiigiga. "Meil hakkab tekkima hea üksteisemõistmine," rõõmustas Ojamaa. "Oleme palju rääkinud sellest, kuidas liikuda. Asjad lähevad iga mänguga paremaks."