Kergejõustik

Haigena võistelnud Kätlin Piirimäe tõukas sisehooaja rekordi (1)

Merili Luuk, 21. veebruar 2015 16:49
Kätlin PiirimäeFoto: STANISLAV MOSHKOV
Kuulitõukaja Kätlin Piirimäe püstitas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimuvatel Eesti sisemeistrivõistlustel tänavuse hooaja tippmargi, tõugates uueks isiklikuks siserekordiks 16.31. Praha sise-EM-normist jääb puudu 19 sentimeetrit. 

"Kindlasti oleks tulemus veelgi parem olnud, kui ma haige poleks olnud. Gripihooaeg jõudis eile minuni. Palavikku veel praegu ei ole, kuid mine tea, mis kraadiklaas õhtul näitab. Võistlusega olen igatahes rahul," kinnitas 19aastane kuulitõukaja.

Teoreetiliselt on Piirimäel ka šanss märtsi alguses toimuvale sise-EMile minna. Selleks peab Eesti Kergejõustikuliit vastu võtma vastava otsuse. "EMile minek on mõeldav, kuid kuna arvestasin, et ma ei saa normi täis, panin laagri EMiga samale ajale. Siis peab mõtlema, mis saab. Muidu paneksin tänasega sisehooajale punkti," kinnitas Piirimäe.

Noore kuulitõukaja peamine eesmärk on juulis Tallinnas toimuv kuni 23aastaste EM. Enim on neiu muutnud tehnikat. "Kui täna oli tulemus 16.31, siis see näitab, et mingid asjad on loksunud paika. Juulini pole palju aega, kuid olen õigel teel," sõnas ta. 

Samal teemal

27.02.2015
Vaata, kes lähevad kergejõustiku sise-EMile
02.02.2015
EMi pilet taskus: Grete Udras hüppas Tallinnast Prahasse
01.02.2015
Suvise noorsoo EMi suurlootus Kätlin Piirimäe on talvel tehnikat muutnud
30.01.2015
Eesti karikavõistlustel näeb võistlemas mitmeid kergejõustikutippe